BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Wiosenny Plener Edukacyjny

                         28.04.2016 r. tancerki z zespołu The Klaszczers oraz trzech chłopców z grupy Kubusie pojechali do Wiejskiego Domu Kultury na Grabówce, aby tam uczestniczyć w Wiosennym Plenerze Edukacyjnym nt. wychowania artystycznego dzieci w środowisku wiejskim, organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Raciborzu na czele z panią prof. Gabrielą Kapicą i dr Kornelią Solich. Dzieci miały okazję obejrzeć występy kolegów, a także zaprezentować się we własnym repertuarze. Zespół The Klaszczers pokazał się w dwóch choreografiach tanecznych pt.: W rytmie disco oraz Francuskie wariacje, a także wraz z chłopcami przedstawił zabawę muzyczną z instrumentami wykorzystując metodę aktywnego słuchania muzyki według Batii Strauss. Na Plenerze nie zabrakło także wystawy z przepięknymi pracami naszych przedszkolaków należących do kółka plastycznego prowadzonego przez panią Halinę Cisińską.20160428_113547

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z występów.

Skip to content