BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

O nas

 

Przedszkole w Syryni jest placówką ogólnodostępną. Organem prowadzącym jest Gmina Lubomia. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Rybniku. Przedszkole posiada pięć oddziałów. Dzieci mogą korzystać z trzech posiłków: śniadania, obiadu i podwieczorku. Przedszkole jest czynne od godziny 7:00 do 16:00.

Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i rodzicom, jest dopełnieniem szczęśliwego rodzicielstwa. Zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i wspiera jego rozwój. Zapobiega aspołecznym zachowaniom oraz wyjaśnia i przybliża dzieciom rzeczywistość. Nasza placówka uczy, jak się bawić, stymuluje aktywność, pomaga nawiązać i utrzymywać pierwsze przyjaźnie oraz uczy higieny i czystości.

Jednym z największych atutów naszego przedszkola są bardzo dobre warunki lokalowe i duży, funkcjonalnie urządzony ogród. W przedszkolu znajduje się 5 przestronnych sal zabaw z ciekawymi kącikami zainteresowań. Są tam różnorodne zabawki, przybory i pomoce dydaktyczne. Posiadamy przestronną salę plastyczna i relaksacyjną.

Nie zapominając o potrzebach ruchowych naszych dzieci zorganizowaliśmy bezpieczny plac zabaw aby mogły poprzez zabawę uczyć się i rozwijać. Wszystkie urządzenia spełniają wymogi bezpieczeństwa i pobudzają dziecko do wszechstronnego ruchu. Pragniemy stworzyć atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić edukację na jak najwyższym poziomie. Chcemy, aby mieli Państwo poczucie, że zostawiają swój największy Skarb – dziecko, pod „skrzydłami” osób, które całe serce wkładają w pracę z nimi.

Skip to content