BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Nasze tancerki najlepsze!!!

12 maja 2016 r. na sali widowiskowo-sportowej ZSO w Lubomi odbył się II Gminny Turniej Tańca Mały Mistrz Parkietu. Organizacją i przeprowadzeniem turnieju zajmowała się Pani Bożena Matyjas. Występy oceniało jury, w skład którego wchodził:

  1. Sekretarz Gminy P. Roman Bizoń
  2. Instruktorka tańca studio „Efekt” P. Lucyna Kurzydem
  3. Juror i instruktor tańca Centrum Kultury w Rybniku P. Krzysztof Wiśniewski.

Tancerze rywalizowali w dwóch grupach wiekowych : 4 zespoły w kategorii przedszkole i 8 zespołów w kategorii szkoła podstawowa. Zespół The Klaszczers zdobył I miejsce oraz Nagrodę Specjalną Jury.

Kolejnym, ważnym wydarzeniem dla tancerek z Przedszkola w Syryni był udział w XIV Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych Roztańczone Pantofelki. Konkurs odbył się 17 maja w Domu Kultury Rybniku-Boguszowicach. Na scenie swoje popisy taneczne prezentowały dzieci w wieku 3-7 lat, które zmierzyły się w trzech kategoriach: taniec, piosenka z układem tanecznym oraz inscenizacja-miniatura. Zespół The Klaszczers wytańczył II miejsce w kategorii taniec.

Tancerkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!20160512_090232

Skip to content