Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dzięki darowiźnie Fundacji Elektrowni Rybnik nasze Przedszkole zakupiło monitor interaktywny, pomoce Montessori oraz zabawki edukacyjne rozwijające samodzielność, kreatywność i wyobraźnię.

Monitor interaktywny został zamontowany w sali zajęć i zabaw grupy „Krasnoludki”.
Monitor daje szerokie możliwości wykorzystania na różnego rodzaju zajęciach. Między innymi pozwala dzieciom poznać to, czego nie mogą zobaczyć w rzeczywistości.
Zapoznanie dziecka z aspektami multimediów jest nieodzownym elementem współczesnej edukacji a tym samym wprowadza nową jakość do naszego przedszkola.

Pomoce Montessori oraz zabawki edukacyjne rozwijające samodzielność, kreatywność, wyobraźnię przeznaczone są dla wszystkich przedszkolaków.

Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc.