Spotkanie Zimowo-Jasełkowe

W dniach 12-13.01.2023 r. odbyły się Spotkania Zimowo – Jasełkowe dla zaproszonych gości, Rodziców i Dziadków. Tradycją Przedszkola im. J. Korczaka w Syryni jest organizowanie takich spotkań od niespełna 10 lat.

Dziękujemy za przybycie Wójtowi Gminy Lubomia panu dr r. pr. Czesławowi Burkowi, Pani Prezes Zarządu Fundacji Elektrowni Rybnik Katarzynie Dutkiewicz, Księdzu Proboszczowi Piotrowi Kachlowi oraz ojcu Kazimierzowi OMI.

Dziękujemy dyrektorowi GOKSiR panu Jarosławowi Wieczorkowi za udostępnienie Domu Kultury w Syryni oraz pani Joannie Halszce za pomoc w przygotowaniu sali.

Dziękujemy również Rodzicom za przygotowanie „słodkiego” poczęstunku.

Dziękujemy za przybycie Rodzicom oraz Dziadkom naszych przedszkolaków.

Dzieci zaprezentowały:

-taniec w wykonaniu dzieci starszych uczęszczających na zajęcia dla dzieci uzdolnionych tanecznie do piosenki „Jest taki dzień”

-jasełka pt. „Boże Narodzenie w leśnej stajence” w wykonaniu dzieci z grupy „Krasonludki” oraz grupy „Odkrywcy”

-zimowy występ grupy „Biedronki”

-taniec w wykonaniu dzieci z grupy „Sówki” do utworu „Rockin’ Around The Christmas Tree”

-jasełka pt. „Maleńka miłość” w wykonaniu grupy „Sówki” i grupy „Pszczółki”

-taniec w wykonaniu dzieci starczych do muzyki Michała Lorenca „Taniec Eleny”.