Drodzy Rodzice

Decyzją Inspektora Sanitarnego w Wodzisławiu Śląskim oraz za zgodą Organu Prowadzącego od dnia 26.01.2022 r. do 28.01.2022 r. w naszym przedszkolu w jednej grupie – „Sówki” zawiesza się zajęcia stacjonarne w związku z pozytywnym wynikiem COVID-19 u nauczyciela, który miał kontakt z dziećmi w tej grupie.

Dla grupy „Sówki” prowadzone będzie kształcenie z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość poprzez stronę internetową przedszkola w zakładce „Sówki”

Pozostałe 4 grupy – „Biedronki”, „Krasnoludki”, „Smerfy” i „Kubusie” będą uczęszczały do przedszkola, w trybie stacjonarnym.

Jednocześnie informujemy, że obowiązkowej kwarantannie poddane są tylko osoby z bezpośredniego kontaktu, bez osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.