31 sierpnia kończy się rok szkolny 2019/2020.

34 absolwentów naszego przedszkola z dniem 1 września 2020 r. rozpocznie edukacje w Szkole Podstawowej.

Roześmiane twarze dzieci dodawały naszemu przedszkolu niepowtarzalnego klimatu. Przedszkolaki ciekawe nowych wrażeń z entuzjazmem brały udział w zabawach i wzbogacały wiedzę o otaczającym świecie.

W tym miejscu szczególne słowa podziękowania kieruję do Rady Rodziców i Rad Oddziałowych naszego przedszkola oraz dla wszystkich Rodziców, którym zależy na dobru naszego przedszkola, na budowaniu jego pozytywnego wizerunku.

Dziękujemy za Waszą pracę, zaangażowanie, dobre słowo i ogromne serce, którym obdarzaliście nas cały rok szkolny.

Dziękujemy również wszystkim tatusiom i dziadkom, którzy w tym roku szkolnym skręcali i składali meble.

Życzę wszystkim udanych, spokojnych, bezpiecznych a nade wszystko zdrowych wakacji.

Dyrektor Maria Kalisz