BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

kreatywnydzieciak.pl

kreatywnydzieciak.pl – darmowa baza dydaktyczna z kolorowankami dla dzieci

Zapraszamy rodziców do korzystania z nowo powstałej strony internetowej kreatywnydzieciak.pl. Strona zawiera materiały dydaktyczne w postaci kolorowanek edukacyjnych, które można bezpłatnie pobrać i wydrukować. Publikacje promują wśród dzieci wartości takie jak zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, dbałość o historię i tradycję lokalną. Kolorowanki ze strony kreatywnydzieciak.pl to idealne rozwiązanie dla rodziców dbających o rozwój swoich pociech. Baza dydaktyczna kreatywnego dzieciaka stale się powiększa, aby w przyszłości oferować jeszcze więcej bezpłatnych materiałów do pobrania. Zachęcamy do odwiedzania strony kreatywnydzieciak.pl i korzystania z materiałów dydaktycznych podczas zabawy w domu.

Skip to content