BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

My nie gryziemy

Warsztaty dogoterapeutyczne „My nie gryziemy” organizowane przez Fundację Ewy Naworol.

Zajęcia edukacyjne, z bezpiecznego obcowania ze zwierzętami i z odpowiedzialnej opieki nad nimi. Warsztaty poprowadzono w taki sposób, aby każdy przedszkolak potrafił rozpoznawać wszystkie sygnały wysyłane przez psa i odpowiednio umiał się do nich ustosunkować. Każde dziecko musi znać zasady zachowania się w stosunku do obcego zwierzęcia, które może spotkać na swojej drodze. Pokazano dzieciom jak powinni zareagować w momencie, kiedy spotykają obcego psa na swojej drodze. Dzieci mogły również zdobyć wiadomości na temat odpowiedzialnej opieki nad zwierzęciem, prawidłowego żywienia i zaspokajania wszystkich potrzeb swoich pupili.

Skip to content