BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Dzieci uczą rodziców

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA

„DZIECI UCZĄ RODZICÓW”

 

W roku szkolnym 2019/2020 dzieci z grupy „Smerfy” przystąpiły do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej „Dzieci uczą rodziców”. W ramach akcji na zajęciach będą poruszane tematy związane z bezpieczeństwem, ekologią, kulturą, historią, sportem i promocją zdrowego trybu życia.
W związku z tym 8 listopada 2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się pierwsze zajęcia pt. „Niepodległa Polska”. Tematyka zajęć nawiązywała do obchodów Święta Niepodległości. Najpierw dzieci obejrzały prezentację multimedialną, dzięki której zapoznały się z symbolami narodowymi, a następnie wspólnie odśpiewały „Mazurek Dąbrowskiego”. Za zadanie otrzymały do pokolorowania biało-czerwoną flagę i godło Polski. Wszystkie dzieci poradziły sobie wspaniale z zadaniem.

 

zalacznik_1_-_zaproszeniedzieciuczarodzicowIMG_20191119_091836IMG_20191119_092903

Skip to content