BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ ,,ANIOŁKOWE GRANIE”

Przedszkole w Syryni wzięło udział XIV edycji akcji charytatywnej na rzecz dzieci z pieczy zastępczej „Aniołkowe granie”. W grudnia 2017 roku zbieraliśmy słodycze, gry dydaktyczne, puzzle, książki i inne upominki dla 2 rodzin zastępczych z Powiatu Wodzisławskiego i  podopiecznych z Domu Dziecka w Gorzyczkach.

Koncert charytatywny „Aniołkowe granie” był zorganizowany przez nasze przedszkole podczas Spotkania Zimowo – Jasełkowego, które odbyło się 24 stycznia 2018. Głównym celem tego przedsięwzięcia było rozpowszechnianie wśród społeczeństwa idei rodzicielstwa zastępczego. Projekt również ma wymiar edukacyjny, już wśród najmłodszych ma zaszczepić chęć pomagania innym, uczulić na krzywdę.

Podsumowując, udało nam się zebrać 27,5 kg podarunków, z czego powstało 19 paczek:  15 paczek (słodycze, zabawki, artykuły papiernicze, książki, książki, puzzle, skarpetki, buty i itp)

2 paczki z żywnością ( 1,7 kg, 2,6 kg, 2,8 kg).

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję.Szczególne podziękowania składamy Państwu Pazdygaza podarowanie całego kosza za prezentów.

 

 

Skip to content