BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Zajęcia logopedyczne

Drodzy Rodzice moich przedszkolaków,

Obserwując wciąż pojawiające się informację o zdalnym nauczaniu oraz to, że MEN przedłużyło kwarantannę zastanawiałam się jak miałby wyglądać nasz kontakt i czego Państwo ode mnie oczekują.
Hmm, i do czego doszłam…
Bo wiadomo, że uczyć trzeba.
O ile wyobrażam sobie zdalne nauczanie z uczniami starszych klas, o tyle prowadzenie zajęć on – line z maluchami, a nawet starszakami do mnie nie przemawia. Dlatego nie będę uczestniczyć w wyścigu i przekazywać kolejnych linków do zadań on line.
Wciąż trąbiliśmy o tym, że komputery, tablety są niewskazane do kontaktu z dziećmi, a teraz chcemy je usadzić przed tymi urządzeniami na 1-2 godz?!
Długo zastanawiałam się co zrobić i jak rozwiązać zaistniałą sytuację. Nie chciałabym, aby dzieci straciły możliwość chociaż minimalnych ćwiczeń.
I doszłam do następującego wniosku:
Jeżeli komuś zależy i chciałby poćwiczyć z dzieckiem w ramach podtrzymania terapii logopedycznej to serdecznie zapraszam do kontaktu przez mail monika.przedszkole@vp.pl lub messenger
Możemy też utworzyć grupę na fb, na której będę zamieszczała dla dzieci ćwiczenia.
Mogą też Państwo zapytać dzieci jak ćwiczymy podczas zajęć i wykorzystać ich wiedzę lub skorzystać z ćwiczeń, które są wklejone do zeszytu.
Proszę to przemyśleć i dać mi znać. Jestem otwarta na Państwa propozycję i liczę na to, że razem uda nam się coś wymyślić.
Dla moich przedszkolaków przesyłam duuuużo całusków.
Pozdrawiam
Pani Logopedia – Monika Szymiczek

Skip to content