BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka w Grupie Gumisie

           Rok szkolny rozpoczął się na dobre. Przywitaliśmy go malutkimi łezkami nowych „maluszków” i uśmiechami starszych przedszkolaków. 8 listopada odbyło się w grupie Gumisie uroczyste pasowanie na przedszkolaka i starszaka. Był to dla naszych przedszkolaków wyjątkowy dzień. Wystąpiły one po raz pierwszy przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Maluchy najpierw zaprezentowały program artystyczny, recytując wiersze i śpiewając piosenki. Później uroczyście ślubowały być dobrymi i grzecznymi przedszkolakami. Całości dopełniła pani dyrektor, która „zaczarowanym” ołówkiem pasowała każdego malucha, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom. Dzieci otrzymały także słodkie upominki przygotowane przez rodziców.IMG_3690

Skip to content