BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

100 – lecie odzyskania niepodległości

Rok 2018 to wyjątkowy czas pod względem historycznym. To właśnie w tym roku obchodzić będziemy 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Akcje towarzyszące rocznicy odzyskania niepodległości dotyczą także najmłodszych. Postawy, które kształtujemy w Przedszkolu towarzyszą im przez całe życie. W naszym Przedszkolu już od maluchów zapoznajemy dzieci z historią i kulturą Polski.

Please select a YouTube embed to display.

Embed not found. Wrong youtube id or video doesn't exist.

Please select a YouTube embed to display.

Embed not found. Wrong youtube id or video doesn't exist.

Please select a YouTube embed to display.

Embed not found. Wrong youtube id or video doesn't exist.

Please select a YouTube embed to display.

Embed not found. Wrong youtube id or video doesn't exist.

 

 

Skip to content