BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Śniadanie Wielkanocne w Przedszkolu

W środę 23 marca w naszym przedszkolu zapanowała ciepła i świąteczna atmosfera. Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy, wspólnie z nauczycielami dekorowały sale, malowały pisanki, siały owies i rzeżuchę. Wszystkie te wspólnie wytworzone akcenty wielkanocne znalazły się na stole. Zwieńczeniem licznych opowieści o zwyczajach Wielkanocnych było wspólne świąteczne śniadanie. Pani dyrektor Maria Kalisz złożyła świąteczne życzenia wszystkim przedszkolakom i pracownikom przedszkola. Dzieci podzieliły się jajkiem w gronie najbliższych kolegów, złożyły sobie życzenia i usiadły do wspólnego śniadania. Kolejnym ważnym elementem dla każdego przedszkolaka było poszukiwanie Zajączka Wielkanocnego.
Takie radosne przeżycia na długo pozostaną w pamięci.

Skip to content