BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Nowe zdjęcia

Wycieczka do lasu

28 września 2012 r. wybraliśmy się na wycieczkę do lasu. Byliśmy ciekawi, czy do lasu zawitała już Pani Jesień. Pogoda nam dopisała, więc mogliśmy udać się na jesienny spacer po lesie, dzięki czemu poznaliśmy zwierzęta, ptaki i rośliny zamieszkujące nasze tereny. Później przyszedł czas na odpoczynek.  Pełni wiedzy o lesie i niezapomnianych wrażeń i leśnymi pamiątkami wróciliśmy do przedszkola.

Zobacz zdjęcia

 

Dzień Chłopaka w Kubusiach

30 września Chłopcy z naszego przedszkola obchodzili swoje święto.
dlatego w poniedziałek wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopcom „Sto lat”, wręczyły upominki, a później przyszedł czas na wesołą zabawę przy muzyce. Wszyscy bawili się świetnie, cały dzień minął w miłej i radosnej atmosferze.

Dziękuję wszystkim rodzicom z gr. Kubusie i p. Mirelii Sobol za przygotowanie słodkich upominków dla chłopców i dziewczynek.

Zobacz zdjęcia

 

2 października 2012 r. nasze przedszkole odwiedził Teatr „Moralitet” z Krakowa. Przedszkolaki zobaczyły bajeczkę pt. „Skrzaty ze starej szafy”, która w zabawny i pełen humoru sposób przypominała i uczyła w jaki sposób zachować bezpieczeństwo na drodze.

Zobacz zdjęcia

 

Dzień Ziemniaka

„Dziś w przedszkolu impreza nie byle jaka , bo obchodzimy Święto Ziemniaka” taki okrzyk towarzyszył przedszkolakom w czwartek 4 października br. Dzieci dowiedziały się skąd pochodzi ziemniak oraz jakie potrawy przygotowuje się z ziemniaków. Na ogródku Pani Lidka przygotowała dla przedszkolaków zabawy ruchowe, miedzy innymi: rzut ziemniakiem do celu, wyścigi z ziemniakami na tacy, „sadzenie” ziemniaków, turlanie ziemniaków. Dzieci wykonały z ziemniaków „Cudaki – kartoflaki” oraz degustowały pieczone ziemniaki. Na zakończenie każdy otrzymał medal z ziemniaka i dyplom.

Dziękujemy Państwu Nieborowskim i Grzebuła za udostępnienie grilla.

Zobacz zdjęcia

 

Jesień w Kubusiach

Piękne nam jesień dała dary popatrzcie tylko, proszę, jak kolorowo w naszej sali, gdzie darów pełne kosze.

Zobacz zdjęcia

Skip to content