BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Mamo, tato – już wiem jak być bezpiecznym!

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki uczyły się jak bezpiecznie się zachowywać. W ramach zajęć odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną w Syryni, spotkały się też z pracownikiem Straży Gminnej Panią Agnieszką Sobień, a na zakończenie w ramach kampanii „2012 Rok Pieszego” w Przedszkolu w Syryni, odbyło się spotkanie z policjantem Bogdanem Kałużą z Sekcji Ruchu drogowego podczas którego dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe, ufundowane przez miejscowe firmy. 100 kamizelek trafiło do przedszkolaków, a wszystko po to, aby dzieci były bezpieczne i widoczne na drodze. Podczas spotkania przedszkolaki wysłuchały porad o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Pan policjant przypomniał również o tym, jak ważne jest noszenie kamizelek odblaskowych, czy odzieży wyposażonej w takie elementy. Na zakończenie dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe, które ufundowały firmy:

„Ceramot” – Tomasz Motyka,

P.T.H.U „Matuszek” Sp. Jawna – Jan Matuszek,

Nauka Jazdy”Sokół” –  Roman Sokół,

Okręgowa Stacji Kontroli Pojazdów „Waldam” – Waldemar Szyra.

Okazją do wypróbowania kamizelek było wyjście z opiekunami na spacer.

Dzięki naszym sponsorom przedszkolaki będą z daleka widoczne.

Zobacz zdjęcia.

Skip to content