BIP
Archiwum
My na Facebooku

Liczniki agnat.pl

Projekt „Czytajmy razem”.

24 października 2011 r. odbyło się w naszym przedszkolu I działanie – spotkanie warsztatowe w ramach realizacji mikroprojektu „Czytajmy Razem” prowadzone przez dr Iwonę Konopnicką na temat korzyści płynących z głośnego czytania dzieciom.

8 grudnia 2011 r. odbyło się w naszym przedszkolu II działanie – spotkanie autorskie – w ramach realizacji mikroprojektu „Czytajmy Razem” prowadzone przez Wiolettę Piasecką. Jest autorką ponad 40 baśni i bajek dla dzieci, dwóch biografii m.in. Hansa Chrystiana Andersena i Faustyny Morzyckiej, czterech sztuk teatralnych, wielu słuchowisk radiowych.
Zadebiutowała w 1999 roku zbiorem pt. Zaczarowana kraina bajek, jednak sukces wydawniczy i autorski przyniosła współpraca z wydawnictwem DROZD Elbląg, która zaowocowała serią pt. „Baśnie Wioletty Piaseckiej” Seria zawiera 12 zbiorów baśni, są to:

– Zaczarowane bąbelki,
– Bajka na dobranoc,
– Dwie Małgosie,
– Bajka o królewnie,
– Sześć życzeń Natalki,
– Dawno temu…,
– W poszukiwaniu szczęścia. Baśniowa biografia Andersena,
– Włóczęga,
– Domek marzeń,
– Zasłużyć na fiołki. Baśń biograficzna o Faustynie Morzyckiej,
– Księżniczka dziecięcych serc,

Baśnie Wioletty Piaseckiej wielokrotnie wykorzystywano jako baśnie terapeutyczne.

Książki Wioletty Piaseckiej wielokrotnie wygrywały plebiscyty czytelnicze m. in. w Bibliotece Publicznej w Warszawie Dzielnicy Wilanów, Bibliotece Publicznej w Pawłowicach, Bibliotece Publicznej w Sławnie, Szkole Podstawowej Nr 12 w Elblągu, Bibliotece Publicznej w Siedlcach.

http://www.wiolettapiasecka.pl

 

 

Galeria zdjęć z I działania

Galeria zdjęć z II działania

Galeria zdjęć z III działania

 

Skip to content